Modne dywaniki łazienkowe – 5 trendów, które musisz znać!

Posted by

Kolejnym ciekawym wyposażeniem łazienek, które powinny mieć swoje 5 minut na naszym blogu o aranżacji łazienek, są dywaniki łazienkowe!

Dywaniki łazienkowe często zawierają motywy podkreślające indywidualny charakter wnętrza łazienki, natomiast w przypadku chłodnych wnętrz, nadają takiemu pomieszczeniu przytulności.

Dywanik łazienkowy to nie tylko funkcja dekoracyjna, ale również pełni on funkcję użytkową, która z pewnością docenicie!

Marsala – jeden z popularniejszych trendów kolorystycznych

 Dla Panów czytających ten artykuł, już tłumaczymy… Marsala to kolor charakteryzujący się lekko przybrudzonym bordo z refleksami miedzi. Idealnie wkomponuje się w łazienki, które posiadają odcieni bieli i grafitu.

Afrykańskie klimaty

 Nie chodzi tutaj wcale o afrykański klimat za oknem, nic z tych rzeczy! Jeśli jednak chcielibyśmy przenieść afrykańskie klimaty wizualne do naszej łazienki, możemy to zrobić bez trudu! Na rynku akcesoriów do łazienki znajdziemy również i takie elementy aranżacji, które pozwolą to zrobić bez problemu!

W trendach panuje moda na lamparcie cętki, a także na pasiaste zebry. Obydwa te wzory pasują do większych łazienek, a dodatkowo łazienka musi być utrzymana w kolorach czarno-białych.

Morskie wnętrza

 Ciekawym również rozwiązaniem, a w szczególności z takiego rozwiązania powinny ucieszyć się osoby, które lubią morze / ocean. Na rynku dostępne są wzory z klimatami morskimi. Rozwiązanie to idealnie komponuje się na białych płytkach.

Imitacja kamienia

 Jeśli dotychczasowe propozycje Ci się nie spodobały, mamy kolejne rozwiązanie! Jest nim imitacja kamienia!

Jest to również jeden z modniejszych trendów w aranżacji łazienki. Barwa samego pomieszczenia musi być utrzymana w kolorach ziemi (brąz, szarość). Idealnym wzorem dla takiego dywanika, będzie imitacja kawałków kamieni.

Puszysta wygoda

 W zanadrzu mamy jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie. Rozwiązanie to sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach wykonanych w stylu minimalistycznym. Łazienki wykonane w takim stylu często bywają chłodne w odbiorze. Prostym sposobem na to jest gruby puszysty ręcznik, a także dywanik.

Jesteśmy ciekawi, jakie rozwiązanie wybraliście do swojej łazienki, prosimy zostawić w komentarzu informacje, jakie wyposażenie łazienek wam się spodobało!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *